Obóz Sylwestrowy

Serdecznie polecam obozy biegowe 12tri.pl
Uczestniczyłam w obozie Sylwestrowym 28.12.2017-02.01.2018 i jestem w pełni zadowolona.
Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Treningi były prowadzone profesjonalnie i z troską o trenujących.
Indywidualne podejście do każdego z uczestników zaczęło się od ankiety przed obozem i trwało do jego zakończenia. Weronika- jedna z trenerek prowadziła zajęcia biegowe ale również zajęcia na sali – rozciąganie, rolowanie oraz na basenie (doskonałe do wykonywania podczas przygotowywania się do startu po przebytej kontuzji i nie tylko). Trenerka nie szczędziła uwag pozwalających na poprawę techniki biegu jak i wykonywania ćwiczeń.
Wspaniali ciepli i otwarci ludzie tworzący naszą sportową gromadę zapewniali komfort towarzyski. Były rozmowy, gry planszowe a nawet kurs tańca prowadzony przez przemiłego Michała (jednego z uczestników).

Pojechaliśmy na obóz z mężem nie znając tam nikogo. Po upływie kilku dni nie przestawałam myśleć o tym jak zapewnić sobie aktywności pozwalające utrzymać kontakt z nowo poznanymi przyjaciółmi 🙂

Polecam obozy 12tri.pl nie tylko dla budowania formy biegowej i doskonalenia techniki ale również jako sposób na połączenia tych pierwszych z miłym, ciekawym towarzystwem ludzi zakochanych w bieganiu , w różnych jego formach.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.