Obozy biegowe 12ti

Obozy biegowe

Od 2012 roku zorganizowaliśmy niespełna 40 obozów, które cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Nasze wyjazdy charakteryzuje profesjonalna organizacja, wszechstronny trening, indywidualne podejście do podopiecznych oraz miła atmosfera. Wyróżnia nas to, że podczas wyjazdów, na czas treningów zapewniamy opiekę dla dzieci. Oprócz naszych flagowych obozów tworzymy wyjazdy biegowe lub sportowe dla firm. 

Oferta treningowa

Nasze treningi tworzone są z myślą o biegaczach amatorach na każdym poziomie zaawansowania i rożnych celach. Duży nacisk stawiamy na wszechstronną rozgrzewkę, ćwiczenia ogólnorozwojowe i techniki biegu. Chcąc podnosić sprawność długodystansowców a tym samym minimalizować ryzyko kontuzji w naszej ofercie oprócz treningów biegowych znajduje się autorski program treningów wzmacniających na sali.

WIĘCEJ

OBÓZY BIEGOWE  2022

– Obóz Biegowy Majówka 29.04-3.05.2022 Zawoja

Terminy obozów biegowych:

– Obóz Biegowy Majówka 29.04-3.05.2022 Zawoja
– Letni Obóz Biegowy 30.07- 06.08.2022 Szklarska Poręba
– Letni Obóz Biegowy 6-13.08.2022 Szklarska Poręba

Dowiedz się więcej

 

TRENINGI FUKCJONALNE

Poniedziałki 19:30-21:00

Zapraszam na treningi, kóre mają na celu wzmocnienie mięśni, zmniejszenie dysbalansu mięśniowego, poprawienie zakresu ruchu w stawach, poprawienie technik biegu a tym samym zminimalizowanie ryzyka przeciążenia czy kontuzji ( bóle pleców, ITBS itp),
Można dołączyć w każdym momencie.

Dowiedz się więcej

 

OTWARTE TRENINGI BIEGOWE

Niedziele 10:00-11:30

Treningi odbywają się w każdą niedzielę o 10:00 na Stadionie Agrykoli. Dostosowane są do cyklu startowego oraz stopnia zaawansowanie naszych uczestników ( mimo, że trenujemy razem, w jednym  miejscu dzielimy naszych podopiecznych na podgrupy). Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem ale nie wiesz jak to zrobić lub chcesz w mądry sposób przygotować się do startów – serdecznie zapraszamy! 

Dowiedz się więcej

Artykuły