ARTYKUŁY

Zachęcamy do czytania i dodawania własnych tekstów.

TRENINGI

Zapraszamy na bezpłatne, otwarte treningi biegowe.

OBOZY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

XIII Sylwestrowy Obóz Biegowy - Góry Świętokrzyskie 28.12-02.01.2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w SYLWESTROWYM OBOZIE BIEGOWYM, który odbędzie się w dniach 28.12-02.01.2018 w Masłowie (Góry Świętokrzyskie). Będziemy mieszkać w najwyżej położonym hotelu w Górach Świętokrzyskich.

Dlaczego z nami ?

Obóz skierowany jest zarówno do doświadczonych biegaczy jak i osób rozpoczynających przygodę z bieganiem.

Oferujemy:

 • Treningi mające na celu poprawę wytrzymałości, szybkości, gibkości, sprawności ogólnej, siły i techniki biegu, które wpłyną na zwiększenie ekonomiki biegu, poprawę wyników sportowych i zmniejszą ryzyko kontuzji
 • Treningi wzmacniające / biegowe w basenie pod okiem wykwalifikowanego instruktora
 • Przed obozem wywiad, który pozwoli dokonać podziału na grupy zaawansowania a tym samym dostosować obciążenia treningowe
 • Podczas treningów opiekę nad dziećmi, możliwość zorganizowania zajęć z samoobrony www.aikidowarszawa.pl
 • BAL SYLWESTROWY
 • Obozowy upominek
 • Ubezpieczenie NNW
 • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach: Hotel Przedwiośnie http://www.hotelprzedwiosnie.pl/
 • 3 Posiłki dziennie: śniadanie (bufet szwedzki), obiad, kolacja (bufet szwedzki). Możliwość posiłków wegetariańskich (zgłoszenie podczas rejestracji)
 • Dostęp do obiektów i atrakcji: basenu z hydromasażami, mini siłowni
 • Opiekę wykwalifikowanych trenerów przez 24 godziny na dobę:

Weronika Zielińska – 12 lat trenowała zawodowo lekkoatletykę, jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w tym Mistrzynią Polski na 400m ppł, jest trenerem II klasy lekkoatletyki i instruktorem kulturystyki, pracuje jako Trener Personalny w siłowni Holmes Place Premium, posiada szeroką wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego ( m.in. specjalistycznego treningu siłowego, stabilizacyjnego i stretchingu). Plasuje się w czołowce kobiet podczas biegów "płaskich" i góskich. Członkini grupy biegowej ASICS Frontrunner Polska.

Marta Barcewicz – 13 lat doświadczenia zawodniczego w klubach OPKS Gwardia Olsztyn, a później AZS Olsztyn pod okiem Bronisławy i Zbigniewa Ludwichowskich – jednych z najlepszych trenerów w Polsce specjalizujących się w przygotowaniu do kobiecych biegów długich i średnich. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski m.in. na 1500 m, 3000 m, 10 000 m i w biegach przeszkodowych. Rekordy życiowe w maratonie 2h 56 i półmaratonie 1h 19. Uczestniczka Mistrzostw Świata w Ekidenie oraz Mistrzostw Europy w biegach przełajowych. Do ostatnich osiągnięć należy dodać start w górskim Biegu 7 Dolin (2013) na dystansie 100km z czasem 13h08m15s na którym to zajęła 6 miejsce wśród kobiet oraz zajęcie I miejsca w 147Ultra - 147km trasa Szczecin-Kołobrzeg. Podczas Festiwalu Rzeźnika 2015 ukończyła wszystkie biegi : Rzeźnik Ultra - 3miejsce, Rzeźnik na raty - 5miejsce, Rzeźnik, Rzeżniczek - 2miejsce. Ultrabiegaczka, członkini grupy ASICS Frontrunner Polska.

Michał Rachwał – instruktor lekkoatletyki i samoobrony, ratownik WOPR i doświadczony triathlonista; ukończył triathlon na dystansie IM ( 3,8 km – pływanie; 180km – jazda na rowerze; 42,195 km – bieg)
Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania:
- Jadą single i singielki :) - ale jest też opcja "rodzinna" ponieważ podczas treningów zapewniamy opiekę dla dzieci
- jeśli macie niebiegającą drugą połówkę namówcie ją na popołudniowy trening uzupełniający lub basen / saunę, które są w Hotelu
- Tak DASZ RADĘ niezależnie od poziomu zaawansowania :) Podczas wycieczek biegowych będzie podział na grupy dlatego skorzystają zarówno maratończycy jak i osoby, które zaczynają biegać

 • dodatkową atrakcją będą wieczorne zajęcia taneczne z Michałem Marczakiem tancerzem i doświadczonym instruktorem

ZAPISY

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Galeria z poprzedniego obozu Sylwestrowego w Szczawnicy

Dodatkowe informacje:
mailowo:  michal@12tri.pl

Dojazd: We własnym zakresie (Jeżeli ktoś będzie miał kłopot z dojazdem lub szukał chętnych do wspólnej podróży – prosimy o kontakt, w miarę możliwości pomożemy znaleźć)

Serdecznie zapraszamy!!!

Trenerzy 12tri.pl