ARTYKUŁY

Zachęcamy do czytania i dodawania własnych tekstów.

TRENINGI

Zapraszamy na bezpłatne, otwarte treningi biegowe.

OBOZY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

VIII Letni Obóz Biegowy - Olsztyn 9-16.08.2015

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w LETNIM OBOZIE BIEGOWYM, który odbędzie się w dniach 9-16.08.2015 nad jeziorem w Kortowie (Olsztyn).

Dlaczego z nami ?

Obóz skierowany jest zarówno do doświadczonych biegaczy jak i osób rozpoczynających przygodę z bieganiem.
Oferujemy:

  • Treningi mające na celu poprawę wytrzymałości, szybkości, gibkości, sprawności ogólnej, siły i techniki biegu, które wpłyną na zwiększenie  ekonomiki biegu, poprawę wyników sportowych i zmniejszą ryzyko kontuzji
  • Treningi wzmacniające / biegowe w jeziorze pod okiem wykwalifikowanego instruktora
  • Przed obozem wywiad, który pozwoli dokonać podziału na grupy zaawansowania a tym samym dostosować obciążenia treningowe
  • Pamiątkowy gadżet
  • Ubezpieczenie NNW
  • Zakwaterowanie w kompleksie Kortowo http://www.zak.olsztyn.pl/l/ OLSZTYN w pokojach  2- osobowych z łazienką
  • Wyżywienie: śniadanie (bufet szwedzki), obiad, kolacja (bufet szwedzki)
  • Dostęp do obiektów sportowych: stadionu lekkoatletycznego,  sali gimnastycznej, siłowni
  • Opiekę wykwalifikowanych trenerów przez 24 godziny na dobę:

Weronika Zielińska – 12 lat trenowała zawodowo lekkoatletykę, jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w tym Mistrzynią Polski na 400m ppł, jest trenerem II klasy lekkoatletyki i instruktorem kulturystyki, pracuje jako Trener Personalny w siłowni Holmes Place Premium, posiada szeroką wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego ( m.in. specjalistycznego treningu siłowego, stabilizacyjnego i stretchingu). Do ostatnich sukcesów należy zaliczyć Bieg Rzeźniczka w którym to zajęła 3 pozycję wśród kobiet.

Marta Barcewicz – 13 lat doświadczenia zawodniczego w klubach OPKS Gwardia Olsztyn, a później AZS Olsztyn pod okiem Bronisławy i Zbigniewa Ludwichowskich – jednych z najlepszych trenerów w Polsce specjalizujących się w przygotowaniu do kobiecych biegów długich i średnich. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski m.in. na 1500 m, 3000 m, 10 000 m i w biegach przeszkodowych. Rekordy życiowe w maratonie 2h 56 i półmaratonie 1h 19. Uczestniczka Mistrzostw Świata w Ekidenie oraz Mistrzostw Europy w biegach przełajowych. Do ostatnich osiągnięć należy dodać start w górskim Biegu 7 Dolin (2013) na dystansie 100km z czasem 13h08m15s na którym to zajęła 6 miejsce wśród kobiet oraz zajęcie I miejsca w 147Ultra - 147km trasa Szczecin-Kołobrzeg. Podczas Festiwalu Rzeźnika 2015 ukończyła wszystkie biegi : Rzeźnik Ultra - 3miejsce, Rzeźnik na raty - 5miejsce, Rzeźnik, Rzeżniczek - 2miejsce.

Michał Rachwał – instruktor lekkoatletyki i samoobrony, ratownik WOPR i doświadczony triathlonista; ukończył triathlon na dystansie IM ( 3,8 km – pływanie; 180km – jazda na rowerze; 42,195 km – bieg)

Formularz : ZAPISY

Dodatkowe informacje:

mailowo:  michal@12tri.pl

Dojazd: We własnym zakresie (Jeżeli ktoś będzie miał kłopot z dojazdem lub szukał chętnych do wspólnej podróży – prosimy o kontakt, w miarę możliwości pomożemy znaleźć)

Serdecznie zapraszamy!!!

Trenerzy 12tri.pl