ARTYKUŁY

Zachęcamy do czytania i dodawania własnych tekstów.

TRENINGI

Zapraszamy na bezpłatne, otwarte treningi biegowe.

OBOZY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Bieg SGH

6 kwietnia Samorząd Studentów SGH organizuje charytatywny Bieg SGH. Naszym celem jest pomoc dzieciom. Przyłącz się do nas i spraw, aby ich twarze rozjaśnił uśmiech! Nie czekaj, rejestracja już trwa. Zapisz się na www.biegsgh.pl!

Żyjesz w ciągłym biegu i nie masz chwili, aby wziąć głęboki oddech i rozejrzeć się dookoła? Zatrzymaj się i znajdź cel do osiągnięcia. My już znaleźliśmy: remont Domu Dziecka nr 10 w Warszawie.

6 kwietnia na Mokotowie spotkają się ludzie, którzy chcą pomóc razem z nami. 2000 uczestników wystartuje z ulicy Batorego i pokona dystans 4 km biegnący ulicami Mokotowa, aby dotrzeć aż do Budynku Głównego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W ten sposób po raz pierwszy na kartach historii zapisze się Bieg SGH.

Kochamy sport, ale dla nas najważniejszy jest fakt, że biegając możemy pomóc innym. W tym roku cały dochód zostanie przeznaczony na remont i wyposażenie Domu Dziecka nr 10 w Warszawie. Dzięki współpracy z fundacją „Dogonić Marzenie” możemy wesprzeć naszych małych przyjaciół, dla których los nie był łaskawy. Wierzymy, że mały gest może uczynić ich życie choć odrobinę lepszym.

Jeśli chcesz pobiec razem z nami – przygotuj się, zaraz startujemy. Zapisy trwają do 31 marca na www.biegsgh.pl.

Biegniemy dla dzieciaków! Pobiegnij z nami!

Każda osoba, która zapisała się na Bieg otrzyma od nas pakiet startowy. W jego skład wchodzi jednorazowy chip zintegrowany z numerem startowym, który umożliwi dokładny pomiar czasu, koszulka dri-fit, jak również butelka wody, numer startowy oraz materiały promocyjne przekazane przez Partnerów.