ARTYKUŁY

Zachęcamy do czytania i dodawania własnych tekstów.

TRENINGI

Zapraszamy na bezpłatne, otwarte treningi biegowe.

OBOZY

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

I Rodzinny Piknik Biegowy - Czosnów koło Warszawy 1.09.2013

Organizatorzy Pikniku Biegowego zapraszają na start biegaczy w każdym wieku.

 

Do wyboru są następujące, dostosowane do wieku i możliwości zawodników, dystanse:

               Biegi dla dzieci i młodzieży – 200 m (przedszkolaki), 400 m (klasy 1-3 szkoły podstawowej), 800 m (klasy 4-6 szkoły podstawowej), 1000 m (gimnazja), 1500 m (szkoły średnie).

               Sztafeta Rodzinna: bieg 3 x 1000 m (30 drużyn po 3 osoby) – do wygrania wycieczka dla całej Rodziny.

I w Polsce Mistrzostwa Tatusiów na 3000 m z wesołymi przeszkodami (max 50 osób). Wesołe przeszkody mają nawiązywać do codziennych zmagań Tatusiów w kontakcie z dziećmi (patronat SKODA AUTO-WIMAR).

Bieg główny o Puchar Wójta Gminy Czosnów – 10 km – dla wszystkich chętnych.

Pełen pomiar czasu będzie dostępny w biegach dla osób dorosłych, a dla każdego, kto ukończy bieg, przygotowane zostaną medale okolicznościowe.

Piknik to profesjonalna impreza, która powinna znaleźć się w kalendarzu każdego biegacza. Aby pomóc w rozpoczęciu przygody z bieganiem lub doszlifować formę przed zawodami, organizatorzy zapewniają możliwość skorzystania z porad trenerów podczas treningów otwartych, przygotowanych z myślą o zawodnikach startujących podczas imprezy.

Celem Pikniku Biegowego jest propagowanie sportu jako zdrowego i dającego dużo radości sposobu na spędzanie wolnego czasu.

Dodatkowe atrakcje, czyli badanie wzroku u dzieci (partner w postaci zakładu optycznego) oraz pokazy samochodów w ramach akcji społecznej „Stop pijanym kierowcom”, mają dodatkowo zachęcić wszystkich do uczestnictwa w Pikniku i być może startu w 2014 roku.

Pani Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha objęła Honorowym Patronatem I Rodzinny Piknik Biegowy, natomiast Patronat Telewizyjny sprawuje stacja TVP INFO.

 

Zapisy i dalsze informacje na stronie internetowej www.biegidladzieci.pl .

 

Zapraszamy!

Michał Rachwał